Lyžařský kurz 3.den

Sluníčko se na nás usmívalo i třetí den našeho výcviku. Sice nám trošku víc mrzlo, ale lyžování nás zahřálo.  Na velký svah se dnes dostali další tři z z pátého družstva začátečníků. A šlo jim to výborně! Zbývající čtyři se na velký svah dostanou zítra. Dnes si alespoň potrénovali zatáčení a brzdění. Pořádný kus práce udělali i lyžaři ze čtvrtého, třetího i druhého družstva. A naši nejzkušenější lyžaři z prvního družstva dnes frčeli ze svahu s hůlkami. Všichni si jízdu na lyžích užívali. Pochvaly přišly nejen od našich vynikajících instruktorů, ale i od dalších lyžařů na svahu. Zítra nás čeká poslední den lyžařského kurzu a my si jej náležitě vychutnáme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.