Lyžařský kurz 4.den

Čtvrtek 31.1. znamenal pro nás závěrečný den našeho lyžařského kurzu. S dobrou náladou jsme si poslední den pořádně užili. Hned ráno nastal menší přesun některých lyžařů do jiných družstev. Změny nastaly i ve vybavení – někteří vyměnili poslední den své lyže za snowboard. Téměř všichni prvňáci si dnes sjeli i velký svah. A i když jsme byli už dost unavení, úsměvy z tváře nám nezmizely. Na závěr dne nás čekalo už jen vysvědčení, na které všichni netrpělivě čekali. Sladkou tečkou se staly už jen sladkosti od rodičů.

Velké poděkování patří rodičům K. Svobodové, Z. Martináskové, Š. Maškové, I. Kuncové, M. Jančíkové, M. Ševčíkovi, J. Ungermanovi, J. Weiterovi, P. Bezpalcovi, R. Šebelovi, A. Bravencovi, kteří nám ve svém volném čase velmi pomohli. Děkujeme i maminkám, které poslali sladkosti pro děti.

Děkujeme i pedagogickému sboru, který to s námi vydržel i letos až do konce. A na závěr už jen text písně letošního lyžařského kurzu:

Na lyžích jet musíš teď hned,                                                                                                                                                                                                                nekoukat dozadu a koukat vpřed,                                                                                                                                                                                                        jedem, jedem dolů.

Zařveme ČAU, a potom AU,                                                                                                                                                                                                                spadli jsme dolů, ale frčíme dál,                                                                                                                                                                                                        nespadneme znovu.  

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.