Lyžařský výcvik 4. den

30. leden, poslední den lyžařského výcviku, den předávání vysvědčení a den loučení. I když únava byla u některých již znát, nadšení z lyžování převýšilo všechno ostatní. Než ale všichni vyjeli na svah, došlo opět k malým přesunům mezi družstvy… přesunuli se nejen lyžaři, ale i instruktoři. A pak už se jen lyžovalo, občas s pády, vetšinou bez pádů. Po svačinové přestávce nám na svahu postavili i tyče na slalom, čehož naši lyžaři řádně využili. Konec lyžařského výcviku pro rok 2020 však stejně přišel. A s tímto koncem přišel i čas na rozdávání vysvědčení. Tím jsme ovšem také neskončili, ještě zbývalo jedno překvapení. A to jsme si užili všichni přítomní, hlavně paní učitelka Míšenská.

Velké díky patří všem účastníkům zájezdu, především paní ředitelce Lence Klaibové, instruktorům i rodičům. A za rok se těšíme zase!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.