MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ – UZAVŘENÍ ŠKOLY

Dne 10.3.2020 byly Mimořádným opatřením uzavřeny všechny základní, střední a vyšší odborné školy s účinností od 11.3.2020. Předmětem opatřením je zákaz vzdělávání na všech typech škol pro potřebu ochrany před výskytem a šířením onemocnění COVID-19. Hromadné vzdělávání na všech typech škol představuje vyšší riziko přenosu onemocnění vzhledem k vysoké kumulaci osob ve vymezeném prostoru. Opatření se zaměřuje na všechny osoby organizující vzdělávání. Toto opatření platí do odvolání Ministerstvem zdravotnictví.

Protože opatření uzavření škol je do odvolání, tak na mimořádné Pedagogické radě jsme se rozhodli, že učivo budeme průběžně rodičům zasílat e-mailem. Žádáme Vás o spolupráci v této mimořádné situaci a doufáme, že bude toto Mimořádné opatření brzy odvoláno. Sledujte aktuální informace na webových stránkách školy www.skola.rudice.cz.

Provoz v MŠ je zajištěn do pátku 13.3.2020. Budeme rodiče informovat o změnách provozu v MŠ.
Vzhledem k tomuto opatření se Karneval v neděli 15.3.2020 ruší!

 

Mimořádné opatření: Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních,_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020

Aktualizované mimořádné opatření vydané 22. 4. 2020Aktualizované mimořádné opatření 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.