Poznáváme naše okolí

V úterý 17.9. jsme všichni vyrazili poznávat okolí naší školy. Každá třída objevovala jiný kout.

První ročník si udělal vycházku k rybníkům hned za školou. Cestou pozorovali své okolí. Viděli cisternu na vodu, která byla přistavena u kuchyně, pozdravili se zase se školčátky na zahradě, obdivovali obrovskou dýni a mnoho dalšího. Sluníčko svítilo a procházka se všem moc líbila.

 

Druhý a třetí ročník vyrazil na procházku ke „stromu přání“. Tajnému místu, které svým spolužákům ukázala jedna z třeťaček. Cesta je tajná, proto se o této vycházce nebudeme více rozepisovat.

 

Čtvrtý a pátý ročník poznával nejbližší okolí. Navštívili centrum Speleologické záchranné služby ČSS, kde je provedl pan starosta a zároveň náčelník SZS Roman Šebela. Dozvěděli se spoustu věcí o jeskyních, jeskyňářích a hlavně o jejich záchraně. Všem zúčastněným se prohlídka velmi líbila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.