Silnice se nebojíme!

Ve čtvrtek 6.6. proběhl program o bezpečnosti silničního provozu s názvem „Silnice se nebojíme!“ Aleš a Míša nás hravou i soutěživou formou seznámili s důležitými pravidly. Hádali jsme zvuky zvířat a vozidel, běhali slalom jako cyklisté, přecházeli přes přechod, soutěžili o piráta silnic, oblékali chrániče při jízdě na bruslích, porovnávali viditelnost oblečení na dálku, hledali reflexní prvky na čepicích, zopakovali si důležitá telefonní čísla, také zpívali a tancovali. Skoro 2 vyučovací hodiny uběhly jako nic. Dostali jsme drobné odměny a škola soubor dopravních značek. Jsme rádi za takové programy, kde si vyzkoušíme, co všechno už máme vědět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.