Sportovní odpoledne

Dne 15.6. proběhlo na kurtech a školní zahradě sportovní odpoledne. Mladší ročníky se na školní zahradě přenesly do pravěké doby a plnily různé úkoly. Mezi nimi byla i práce archeologa, kdy si v pískovišti museli najít zkamenělého dinosaura. Cesta za pokladem je pak zavedla až na kurty, kde si všichni opekli dobrý špekáček. Na kurtech již byli i žáci třetího až pátého ročníku, kteří se řídili heslem „Sportu ku zdraví“. Vyzkoušeli si tak tenis, přehazovanou, či hru Kubb. Všechny nás také potěšila návštěva paní učitelky Míšeňské. Po aktivním odpoledni jsme zamířili zpět do školy, kde jsme přespali. Ranní bouře nás trošku překvapila, ale naštěstí se počasí umoudřilo, a my jsme mohli vyrazit na procházku.  Jak moc jsme si užili sportovní den, spaní ve škole a vycházku další den, lze vidět na fotografiích ve fotogalerii.