Vícedenní výlet Protivanov

Letos jsme se rozhodli tradiční místo vícedenního výletu na závěr školního roku vyměnit – volba padla na rekreační středisko v Protivanově v termínu 25. – 27. června. Netradičně již ve škole začal i program, který vymyslel i realizoval pátý ročník. První den nás čekal výlet do jeskyně Balcarka, odkud jsme se po prohlídce přesunuli na místo ubytování. Celé rekreační středisko jsme měli jen pro sebe, čehož jsme řádně využili. Program byl nabitý – hry, vyrábění, soutěže, běhání i odpočinek. Večer nechyběla ani stezka odvahy. Poslední den dopoledne došlo k vyhodnocení celotáborové hry formou hledání pokladu. A protože letos jsme celý školní rok zakončili tímto výletem, po obědě paní učitelky rozdaly vysvědčení. Velké poděkování od nás dostala kuchyně, která nám vařila vynikající jídlo. Celý vícedenní výlet jsme si moc užívali, jak se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Moc se nám v Protivanově líbilo a už se těšíme na příští rok.