Vícedenní výlet Sloup 27.-29.6.2017

Již tradičně jsme se vydali na závěr školního roku na vícedenní výlet do Sloupu. Hned první den jsme navštívili Punkevní jeskyně a propast Macochu. Vláčkem jsme se svezli k Punkevním jeskyním. Zde jsme měli domluvenou prohlídku. Voda v Punkvě byla studená. Lanovkou jsme se poté všichni dostali na Horní můstek, kde jsme si v chatě Macocha dali výborný oběd a opět jsme se přesunuli lanovkou k Punkevním jeskyním. Odtud jsme odjeli vláčkem na Skalní mlýn. Večer nás na ubytování čekala zábava se skupinou Velvet. Pěkně jsme si zatancovali a zazpívali. Druhý den bylo krásné počasí, kterého jsme využili k procházce k Sloupsko-Šošůvským jeskyním a odpoledne koupáním na místním koupališti. Večer byla tradiční velká sláva – pasování páťáků a stezka odvahy. Tento den byl velmi náročný, proto jsme všichni znavení brzy usnuli. Poslední den byl ve znamení sportu a po obědě si pro nás přijeli rodiče. Moc jsme si to užili a těšíme se na příští rok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *