Zahájení školního roku 2021/2022 na ZŠ

První školní den se pomalu blíží, tak zde přinášíme pár informací k začátku školního roku 2021/2022:

Testování:

Určitě jste zaznamenali, že budou děti na začátku roku ve škole testovány na Covid 19. Testování proběhne 1. 9. (v 1. ročníku až 2.9.), 6. 9. a 9. 9. v první vyučovací hodině.

Testovat se nemusí děti, které jsou očkované nebo prodělaly onemocnění Covid 19 (doba po nákaze menší než 180 dní). Následně ji děti doloží 1. 9. ve škole lékařskou zprávou.

Organizace začátku školního roku:

– středa 1. 9. – společné zahájení školního roku v tělocvičně školy – účastnit se mohou pouze rodiče žáků 1. ročníku s použitím zakrytí úst a nosu (rouška, respirátor)

– ranní ŠD ano, vyučování končí v 10 hodin, po té oběd pouze pro děti 2. – 5. ročníku – kdo nemá zájem o oběd, sdělte prosím tuto skutečnost vedoucí stravování paní M. Kocmanové nejpozději do pondělí 30.9.

– odpolední ŠD v provozu až od 2.9.

– od čtvrtka 2. 9. vyučování podle rozvrhu

– svačiny až od pondělí 6.9.

– nosit roušky bude povinné ve společných prostorách

– žák, který se odmítne testovat, musí mít roušku po celou dobu výuky

Děkujeme za spolupráci a užijte si zbývající prázdninové dny v pohodě.

Pedagogický sbor