Znovuodhalení sochy T.G.M. pře školou

V sobotu 27. 10. se v rámci oslav 100 let výročí od vzniku Československé republiky odhalovala socha T. G. Masaryka před školou. Program byl krásný a žáci naší školy se předvedli v nádherných kostýmech různých historických osobností. Počasí nám sice trochu nepřálo, ale po programu jsme se všichni mohli zahřát ve škole, která byla přístupná veřejnosti. Mnoho z Vás přišlo zavzpomínat na svá školní léta, prozkoumat proměny školní budovy a prolistovat si kroniky školy.

Děkujeme všem účastníkům a hlavně pořadatelům za tu velkou krásu.

Dále děkujeme fotografům Milanu Kylarovi a Pavlu Kristiánovi za poskytnuté fotografie z tohoto slavnostního dne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.