ZŠ a MŠ od pondělí 12. 4. 2021

Od pondělí 12. 4. 2021 nastoupí do školy žáci 1.- 5. ročníku naší školy, jelikož splňujeme výjimku školy samostatného 1. stupně do 75 žáků celkem, nastupujeme v režimu prezenční výuky bez rotací.
Svačiny a obědy pro přihlášené děti budou zajištěny, včetně zajištění ranní i odpolední družiny za dodržení homogenních skupin žáků. Výuka bude probíhat za dodržení proti-epidemiologických opatření nastavených MZV (rozestupy, desinfekce, ochrana úst a dýchacích cest dle nařízení MZV včetně testování).
Podrobné informace mají zákonní zástupci žáků již na e-mailu.

Ranní družina bude fungovat v zavedeném režimu spolu s ranním měřením teploty a rozdělením dětí do jednotlivých tříd.
Děti, které nebudou v ranní družině, budou každý den nastupovat dle tohoto rozpisu:
– žáci 4. a 5. ročníku v 7:45 hodin
– žáci 2. a 3. ročníku v 7:55 hodin
– žáci 1. ročníku v 8:05 hodin
Prosíme o dodržení těchto časů, abychom zamezili míchání skupin jednotlivých tříd.
Odpolední družina bude probíhat v nastaveném režimu dvou oddělení:
1. oddělení pro žáky 2. a 3. ročníku
2. oddělení pro žáky 1. ročníku
Testování bude probíhat každé pondělí a čtvrtek vždy první vyučovací hodinu ve třídě pod dohledem pedagoga. Testovat se budou žáci sami prostřednictvím antigenního testu SINGCLEAN (https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole).